Декілька причин вибрати Туреччини для вашої наступної відпустки

Турция - очень разнообразная страна с очень разным спектром достопримечательностей для всех видов туристических предпочтений и ожиданий. Если вы ищете...

Туреччина - дуже різноманітна країна з різним спектром пам'яток для всіх видів туристичних переваг і очікувань. Якщо ви шукаєте природну красу, ви можете знайти їх, наприклад, у Кападокії або Памуккалі, якщо ви хочете відчути життя у величезному мегаполісі відправляйтеся в Стамбул (або інші великі міста Туреччини).

Безліч ресторанів, музеїв, художніх галерей, міських парків тощо будуть вас чекати в кожному великому місті Туреччини. Багата історія, релігійні місця, стародавні руїни, бірюзове море з чудовими пляжами, курортний відпочинок – це лише деякі з місць цієї стародавньої країни. Ви будете в захваті, знаходячи різні аспекти життя, переміщаючись з одного місця в інше.

Знайти найкращі та найвигідніші гарячі тури в Туреччині можна за посиланням на сайті компанії Hottours https://hottours.in.ua/catalog/turtsiya/

Барвистий трансконтинентальний Стамбул

Ви колись були у великому місті, яке з'єднує два континенти? Частина великого історичного міста Стамбула знаходиться в Європі, а інша частина знаходиться в Азії, і між ними є протока Босфор. За 20 хвилин їзди поромом або проїхавши через мости або тунель під Босфором ви можете буквально переправитися з одного континенту на інший. Насправді, багато людей, які живуть у Стамбулі, роблять цю неймовірну подорож щодня.

Місце Стамбула на карті – не єдине, що захоплюватиме вас цим чудовим містом. Будучи столицею трьох великих імперій в історії (Римська імперія, Візантійська імперія та Османська імперія), Стамбул має так багато цікавих місць для вивчення. Палаци, мечеті, церкви, історичні базари, бруковані вулиці, підземні цистерни, ви відчуєте себе персонажем книги Дена Брауна або фільму про Джеймса Бонда.

Унікальні природні пам'ятки

У Туреччині так багато природних краси, які приведуть вас у захват з першого погляду. Скельні утворення, термальні басейни, каньйони, печери, водоспади, лагуни, озера та багато іншого поширені у різних регіонах Туреччини. Безперечно, кожна з цих визначних пам'яток (деякі унікальні у світі) надихне вас і змусить вас захотіти дослідити ще більше.

Більше того, оскільки Туреччина є країною стільки цивілізацій, більшість із цих природних пам'яток мають якусь історію. Каппадокія – це не лише місце з казковими краєвидами та скельними утвореннями. Це також важлива область для раннього християнства з багатьма монастирями та церквами, висіченими у скелях. Іншими словами, під час відвідування краси природи в Туреччині, насправді ви ступаєте на місця, якими колись насолоджувалися стародавні греки чи римляни!

14 декабря 2022, 14:09 | Просмотры: 426

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев