Матраци 160х200 з кокосової койри – найкращий вибір споживачів!

У наш час виробники безліч моделей матраців виготовляють застосовуючи як наповнювач кокосове волокно
Наскільки натуральний цей матеріал? 
Жорсткі матраци з кокосу: чому саме цей матеріал обирають

У наш час виробники безліч моделей матраців виготовляють застосовуючи як наповнювач кокосове волокно. Компанія MATROLUXE не є винятком. В асортименті цих продуцентів безліч виробів, оснащених цим компонентом. наприклад, матраци Matroluxe Florencia, Matroluxe Forest, Matroluxe Melon та ін.

Наскільки натуральний цей матеріал? 

Але приймаючи рішення матрас купити 160х200 на кокосовій койрі багато хто навіть не знає в чому його перевага? Наскільки натуральний цей матеріал? Як доглядати за цим матрацом? Ці питання покупці часто задають при виборі спального пристосування.

Кокосова койра виготовляється з горіхів кокосу. Деревні пучки волокон 12-30 см відмочують у морській воді, а потім розділяють, розчісують і сушать. А потім сухі компоненти пресують та просочують латексом. У такому вигляді цей компонент вже потрапляє до матрацу. Кокосове волокно характеризується як еластичне, міцне та довговічне. Просочений латексом кокос має зернисту основу, що гарантує хорошу циркуляцію повітря, оптимальний теплообмін і має антибактеріальні властивості.

Хороша вентиляція матраца означає, що виріб не гнитиме, збирати вологу і вбирати запахи. Крім того, це виключає можливість появи постільних кліщів. Тому при виборі виробу ви повинні бути пильними. Кокосова койра в матрацах, як і всі інші комплектуючі повинні бути якісними та добре обробленими антибактеріальним просоченням. Але перевірити це зовсім не просто, тому варто покладатись лише на перевірені бренди, такі як MATROLUXE, ЕММ, Come-For, Велам.

Жорсткі матраци з кокосу: чому саме цей матеріал обирають

Матраци з кокосової койри переважно жорсткі та рекомендуються для застосування покупцям з великою вагою, а також людям, які скаржаться на опорно-руховий апарат. Крім того, враховуючи екологічність, природність та пружність кокосового волокна його широко застосовують у виробництві ортопедичних виробів для найменших споживачів. Адже дитячі матраци повинні гарантувати міцний, здоровий сон дитині та оптимальну підтримку тіла протягом усього відпочинку.

Незважаючи на всі переваги та позитивні сторони кокосова койра в кінцевому підсумку має особливість проминатися у місцях більшого тиску. Щоб запобігти цьому, потрібно 1-2 рази на місяць у матраці міняти місцями сторони.

Наприкінці зазначимо - матрас 160х200 з кокосовою койрою на сьогоднішній день є найчастішим вибором покупців інтернет магазину magdek.com.ua. Але перш ніж купити Ви повинні прочитати відгуки власників такого товару, щоб зробити правильний вибір. Зараз виробники роблять усі моделі у різних розмірах, але в залежності від розміру і змінюється ціна покупки.

7 августа 2022, 19:12 | Просмотры: 7078

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев