Як правильно вибрати ліхтар від Philips?

У величезній різноманітності ліхтарів Philips легко заплутатися. Який вибрати: акумуляторний чи на батарейках, світлодіодний чи галогенний, ручний чи ...
Види
Основні характеристики
Що ще потрібно знати перед покупкою?

У величезній різноманітності ліхтарів Philips легко заплутатися. Який вибрати: акумуляторний чи на батарейках, світлодіодний чи галогенний, ручний чи налобний? Щоб було легше визначитися з вибором, сьогодні ми розповімо про види та основні характеристики ліхтарів, а також дамо пару порад перед покупкою. Знайти ліхтарі Philips можна на https://allo.ua/ua/fonari/proizvoditel-philips/

Види

За виконанням:

  • Ручний відносно великий та яскравий. Стане в нагоді в поході, поїздці на машині, під час ремонту або пошуку предметів у темряві.
  • Кишеньковий ліхтарик компактний і не займає багато місця. Легко поміщається у сумці або підвішується на брелок із ключами.
  • Налобний стане в нагоді у випадках, коли необхідно звільнити руки. Наприклад, на полюванні, рибалці, у поході чи під час ремонту.

За джерелом живлення:

  • Ліхтарик на батарейках найдешевший і найлегший. Працює від одноразових батарейок або акумуляторів, що перезаряджаються, які легко знайти в будь-якому магазині.
  • Акумулятор можна зарядити за допомогою кабелю USB або розетки. Вбудований акумулятор не потрібно постійно змінювати.
  • Електродинамічний залежить від наявності електричної мережі. Працює від ручного підзаряджання за допомогою важеля. Деякі моделі мають батарею або вбудований акумулятор для збереження надлишкової енергії.

За джерелом світла:

  • Світлодіодний найпопулярніший, яскраво світить, споживає мало енергії та не сильно нагрівається. Використовується практично у всіх галузях.
  • Галогенний ліхтар яскравий, але підходить для недовгого включення, оскільки під час роботи нагрівається захисне скло. Застосовується у ремонтних роботах, поступово замінюється ксеноновими чи світлодіодними.
  • Ксеноновий ліхтар має високу яскравість світіння, а світловий потік добре видно навіть на відстані кілька кілометрів. Зазвичай використовується у будівництві чи рятувальних операціях.

За призначенням:

  • Побутовий ліхтарик допоможе знайти предмети в темряві або висвітлити стежку у вечірній час. Стане в нагоді вдома, в дорозі або на прогулянці.
  • Туристичний найчастіше ручний чи налобний. Іноді з лінзою, що дозволяє розсіювати світло регулювання променя. Підходить для використання на відкритому повітрі в поході, пікніку, рибалці або полюванні.
  • Велосипедний ліхтар застосовується як фара, кріпиться до керма або рами. Стійкий до пилу, вологи та бруду.
  • Підводний захищений від потрапляння всередину вологи. Потужний світловий потік дозволяє добре бачити навіть у каламутній воді. Призначений для дайвінгу.

Основні характеристики

  1. Яскравість (світловий потік) ліхтаря вимірюється у Люменах (лм). Чим більше світловий потік, тим яскравіший ліхтар. Так, наприклад, ліхтарика в 200 лм вистачить для освітлення під ногами, темної кімнати або під'їзду. Модель з яскравістю 1000 лм зможе висвітлити найближчі 15-20 метрів.
  2. Колір свічення (температура світла) вимірюється в Кельвінах (К), може бути «теплим» (до 3500) або «холодним» (понад 3500). Для використання на відкритому повітрі більше підійде ліхтар з теплим жовтим кольором, «холодний» ж світлодіод має гіршу передачу кольору (зелена трава здаватиметься сірою).
  3. Кількість режимів. Найпростіший варіант – однорежимний (вкл/вимк). Існують моделі, в яких передбачена можливість змінювати яскравість світлового потоку натисканням на кнопку або поворотом колеса. Також бувають ліхтарі із додатковими можливостями (стробоскоп або SOS).
  4. Ступінь захисту позначається буками IP і двома цифрами (що вище цифра, то краще захист). Перша цифра означає захищеність корпусу від потрапляння всередину предметів або частинок пилу (0 – захисту немає, 6 – пиленепроникність). Друга цифра говорить про захист від води (0 – немає захисту, 9 – повністю герметичний).

Що ще потрібно знати перед покупкою?

Для походу, полювання, риболовлі чи подорожі вибирайте моделі, оснащені кількома режимами. Це дозволить знижувати та підвищувати яскравість за різних умов.

Відразу кілька світлодіодів у ліхтарі дозволить регулювати кількість лампочок, що горять, і економити заряд батареї.

Найчастіше корпуси ліхтарів виготовляють із сплавів металу чи міцного пластику. Захисне скло теж може бути пластиковим.

25 октября 2024, 17:42 | Просмотры: 183

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев