Переваги CRM-системи для бізнесу

Вже давно у всіх на слуху вираз «CRM-система» і всі успішні компанії мають її застосовувати. Але, для початку, потрібно орієнтуватися в цьому понятті,...

Вже давно у всіх на слуху вираз «CRM-система» і всі успішні компанії мають її застосовувати. Але, для початку, потрібно орієнтуватися в цьому понятті, не тільки бізнесу, але й споживачеві. Розшифруємо абревіатуру Customer Relationship Management – це управління відносинами з клієнтом. За допомогою автоматизації процесів допомагає ефективно будувати діалог з клієнтом, не допускати помилок в роботі, згодом продавати більше послуг та товарів, та ретельно контролювати свою справу.

Дослідження ринку CRM в Україні та використання технологічних рішень в роботі є вигідним не тільки для малого, а й для великого бізнесу. Перебуваючи в ролі продавця, отримуєте багато переваг для відділу продажу, маркетингу, служби підтримки та багато іншого. Які саме переваги Ви отримуєте, працюючи з даною системою?

Приріст продуктивності. Багато ручних процесів, автоматизуються. Це дозволяє співробітникам працювати ефективніше та зосередитись на більш важливих нюансах. CRM – це єдина система та дозволяє позбавитись від окремої купи інструментів (Google Docs, чат, Excel та інше). Окрім цього, взаємодія між відділами становиться єдиною системою, а керівник завжди зможе швидко проаналізувати та оцінити загальну картину. Автоматизація. Це дозволяє всі звіти та якісь рутинні задачі виконувати автоматизовано, не задіювати людські ресурси. Тепер не потрібно все тримати в голові, просто налаштуйте сервіс повідомлень. Зберігання даних. Всі дані в одному місці, та доступ до них можливо надати будь-якому співробітнику. Тепер Вам не потрібна купа документів та масивні шафи для зберігання інформації. Налаштуйте автоматизовану роздачу задач між фахівцями. Ефективне планування та відстеження. Всі етапи виконання задач будуть прозорі і відкриті. При появі помилки, буде легко відслідкувати хід дій та виконати роботу над помилками. Користь для маркетингу. Ви маєте можливість чітко проаналізувати всі етапи воронки продаж та зрозуміти яка маркетингова компанія працює краще. Є можливість оптимізувати використання бюджету та не робити зайвих витрат. Інтеграція з іншими продуктами та сервісами. Всі бізнес процеси стануть абсолютно «безшовними» и є можливість виконувати більшу частину роботи на єдиній базі платформи. Наприклад, ведення бухгалтерського обліку, управління проектами, e-mail розсилка та інше. Доступність з будь-якого місця. Всі дані зберігаються в форматі SaaS, у хмарному сервісі, це дозволяє працювати будь-де. Для роботи знадобиться тільки пристрій (ПК, ноутбук, планшет або смартфон). Для сучасного світу бізнесу це є великою перевагою. А Ви, як керівник, зможете найняти співробітнику без прив’язки до певного місця. Покращення відносин з клієнтом. CRM-система загалом покращує якість обслуговування клієнтів. Робота спрощується та стає більш точною. Термін укладення договорів скорочується, зберігаються всі нюанси замовлення, йде зріст прибутку.

Яку саме CRM-систему використовувати, вирішувати тільки Вам. Але краще за все, взяти в роботу більш відому та розповсюджену. Більш досвідчені платформи систем дозволять Вам вийти вперед та залишити конкурентів далеко позаду.

10 октября 2022, 12:20 | Просмотры: 641

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев